Yazar msbgrupyapi Ocak 7, 2018 Haberler

Polatlı’nın en yeni ve en büyük projesi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin ilk temeli geçtiğimiz gün atıldı.

Polatlı’nın en yeni ve en büyük projesi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesini üstlenen MSB Grup Yapı Kartaltepe Firması Cumartesi günü E-90 yolu üzerinde bulunan satış ofislerinde sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya MSB Grup Yönetim Kurulu Başkanı S. Mehmet Bakşi’nin davetlisi olarak, Kartaltepe AVM ve Konutları Satış Yetkilisi Mesut Aşgın ve Mustafa Kıymaz, Polatlı’da yayın yapan gazete sahipleri, Radyo yetkilileri katıldı. Bakşi, AVM inşaatının 4 ay sonra %95 seviyesinde tamamlanacağını söyledi.

“Burada muhatap biziz bunu herkes böyle bilsin”

MSB Grup Yönetim Kurulu Başkanı S. Mehmet Bakşi, toplantıda yaptığı konuşmada; “İlk betonumuzu attık. Bayramdan 10 gün sonra AVM’ye de başlıyoruz. 4 ayda kaba inşaatımızı bitirmeyi hedefliyoruz. Burada iki grup şirketimiz var. İkisinde de yönetim kurulu başkanı benim. Burada bizim yerelde kimseyle ortaklığımız yok. AVM İnşaatını İstanbul’daki NTS Danışmanlık firması ile sözleşme imzaladık. Buradaki esnaflarımız bize müracaat edecek biz bilgileri alacağız. İstanbul’a bilgiler gönderilecek ve onlar esnaflarlairtibata geçecekler. Konutlarda da yerelden satış firmamız olsun diye düşündük. İki tane yerel firma ile konut satışı konusunda anlaştık. Bu arkadaşlar sadece satışı üstlenmişlerdir. MSB grup Türkiye’de birçok inşaat yapmıştır. Biraz bilgi kirliliği var. Burada muhatap biziz bunu herkes böyle bilsin. Herkesin görev alanı farklı ama hepimiz aynı çatı altındayız. MSB Grup olarak 4 ay içerisinde AVM İnşaatını %95 oranında tamamlamış olacağız. İlk temelimizi attığımız için çok mutluyuz, çok hızlı bir şekilde devam edecek. Bize sonuna kadar destek veren herkese şükranlarımı sunuyoruz. Biz ne yaptığımızın bilincindeyiz. Önce AVM daha sonra konutlarımızı en kısa sürede teslim edeceğiz. Seneye 13 Eylül’de hep beraber kurdelemizi kesmiş olacağız.”dedi. Bakşi ayrıca; Hedeflerinin,  yapılan anlaşmadan bir yıl önce tüm yapıları teslim etmek olduğunu sözlerine ekledi. Kahvaltı sonrasında Mehmet Bakşi ve beraberindekiler, basın mensupları ile birlikte inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundular.